umývanie okien cena za m2Hovorí sa, že dobré sa chváli samo. Pre úplnosť treba dodať, že tie najlepšie veci vlastne ani chválu nepotrebujú, ich vizitkou totiž býva kvalitná a bezchybne odvedená robota. Nositeľov takýchto myšlienok nájdeme v každej oblasti ľudského snaženia, ale dnes bude pre nás dôležitá oblasť upratovacích a čistiacich prác.

Napríklad spoločnosť A SERVIS LIPKA môžeme celkom pokojne zaradiť k absolútnej špičke takýchto služieb. Uvedené parametre totiž platia nielen pre Českú republiku, ale aj Slovensko, Rakúsko a Nemecko. Navyše, posledné dve menované krajiny majú z pohľadu konkurencie najnáročnejší trh, ale i napriek tomu sa k nám zákazníci radi vracajú. 

Firma A SERVIS sa dlhodobo, teda viac ako dvadsať rokov, venuje upratovacím prácam a čisteniu, a to v rôznych smeroch. Pomocou metódy čistenia kotúčovým strojom likvidujeme fľaky a škvrny z nábytkového čalúnena i kobercov. Zároveň ponúkame čistiace práce na oknách, fasádach a mnohých druhoch podláh a dlážok.

Klient…

cena umývanie okienKlient má teda možnosť vybrať si profesionálne čistenie rôznych dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich alebo liatych podláh, betónových i kameninových povrchov. Radi umyjeme, vyčistíme a vyleštíme okná, zimnú záhradu alebo sklenené priečelie firmy.

Vo väčšine prípadov našich klienti vyzdvihovali a oceňovali predovšetkým ústretový prístup, vysokú kvalitu práce a precíznosť plnenia úloh všetkých zamestnancov. Nesmierne radi sa s takýmito postojmi klientov stotožňujeme. Tieto prvky totiž dlhodobo považujeme – obrazne povedané – za základnú genetickú výbavu firmy A SERVIS LIPKA.  

Cieľom a zmyslom našej každodennej práce je maximálna otvorenosť a ochota pomáhať. Akúkoľvek objednávku a prácu pre zákazníka vnímame ako výzvu, prekonávanie problémov alebo nečakaných ťažkostí. V každom okamihu sa snažíme v plnej miere prispôsobiť želaniam a predstavám klienta, pričom nie je podstatná veľkosť ani náročnosť konkrétnej zakázky, skôr naopak.

Naša…

cenník umývanie okienNaša spoločnosť ponúka a následne realizuje celú paletu upratovacích činností. Zároveň sme si vedomí, že vývoj sa zastaviť nedá, a tak neustále hľadáme spôsoby ako ho nestratiť z očí, presne ho pochopiť a vyťažiť z neho všetko pozitívne – pre nás i zákazníka. Vývoj a pohyb je pre nás skrátka trvalou a cennou inšpiráciou.

Zo zásady nemáme vo zvyku čakať, kým k nám dorazia nové a moderné technológie. Naproti tomu ich aktívne vyhľadávame a detailne študujeme. Všetci zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA si veľmi dobre uvedomujú nevyhnutnosť potreby vzdelávania a osvojovania si moderných trendov v oblasti našich služieb. Aj preto u nás pracujú len odborníci a majstri svojho remesla.

Rokmi preverené a osvedčené postupy, či používané technológie sú tak predmetom neustáleho zdokonaľovania. A tak sme dnes poločnosťou modernou, technicky vyspelou a personálne vyváženou. Zamestnanci dokážu klientom nielen správne poradiť a zorientovať ich, ale najmä účinne a cielene pomôcť.

Prirodzene…

výškové prácePrirodzene, ak robíte deň, čo deň tvrdo a poctivo, vyrojí sa aj množstvo otázok, na ktoré chce zákazník počuť odpovede. Jednou z najčastejších býva otázka, prečo by mal človek platiť za niečo, čo si vie urobiť aj sám? Umyť okná alebo vyčisiť koberec, predsa nemôže byť žiadna veľká veda. Naviac, zákazník sa nás často pýta, prečo má naša firma ceny za prácu vyššie ako iné, podobne pracujúce firmy.

Najlepšou, a tou najsprávnejšou odpoveďou, ktorá by ale mnohých klientov zrejme celkom neuspokojila je slovo – kvalita. Možno bude hádam lepšie, ak si tému priblížime cez malý príklad z našej praxe, kde skúsime porovnať dva druhy čistenia podláh a kobercov – metódu firmy A SERVIS LIPKA a extrakčný systém čistenia.

Prvou, stále rozšírenou a klientami pomerne vyhľadávanou je metóda extrakčného. tzv. mokrého čistenia. Mnoho ľudí ju aj dodnes vníma ako istý druh klasiky, ktorú preverili roky, či dokonca generácie. Hlavným dôvodom voľby však býva fakt, že sa na nej dá dajaký ten, síce neveľký – ale predovšetkým môj – peniaz usporiť.

Ak…

výškové umývanie okienAk porovnáme extrakčnú metódu čistenia a metódu používanú firmou A SERVIS LIPKA zistíme prekvapujúce skutočnosti. Technológia našej firmy čistí plochu do hĺbky, precízne a celý povrch zároveň dezinfikuje. Extrakčné čistenie je po rokoch zastaralé, neefektívne a plochu môže dokonca poškodiť. Myslím, že tieto argumenty majú svoju váhu.

A prečo si teda nechať vyčistiť svoje okná, podlahy, či koberec profesionálmi? V súčasnosti sa neustále hovorí o rozumnom a cielenom využívaní voľného času. Málokoho ale napadne, že venovať hodiny domácim prácam, predsa znamená oberať o voľný čas samého seba.

Prečo neosloviť skutočných profíkov a ušetrený čas využiť zmysluplnejšie? Máme predsa aj svoje vlastné túžby, koníčky, rodinu, priateľov. Nezabúdajme, že doba okolo nás je neuveriteľne rýchla a čas nečaká. Rozumne uvažujúci človek má preto svoj voľný čas venovať najmä sebe a blízkym.

Ešte…

ako vyleštiť oknáEšte niečo. Zamyslime sa, či vážne ušetríme, ak na stôl nepoložíme pár mincí naviac alebo si upraceme podomácky sami. Uznávame, je to vec osobného názoru, takže si túto vec každý z nás rozhodne sám, no firma A SERVIS LIPKA je hlboko presvedčená, že všetky tie lacnejšie a takmer ľudové riešenia, stoja v konečnom dôsledku každú peňaženku oveľa viac. 

Snáď ešte stojí za upozornenie, že technológie, ktoré spoločnosť A SERVIS LIPKA pri svojej každodennej práci využíva, ani raz výrazne, či fatálne nesklamali. Nespôsobili zákazníkom žiadne väčšie problémy, nebodaj neponičili povrch podlahy, koberca, okna, či sklenenej steny. Aj tu je zdroj nášho sebavedomia a profesionálnej cti – pre dnešok aj do budúcnosti.

Od prvopočiatkov boli cieľom nášho snaženia spokojnosť a radosť zákazníka. Každý deň a pri každej zákazke. Sotva tak môže niekoho prekvapiť, že meno našej upratovacej spoločnosti sa už celé roky smie pochváliť visačkou tej najlepšej kvality. 

A ešte…

ako vyleštiť okná bez šmúhA ešte zopár slov o jednom z prameňov našej firemnej radosti. Stále viac nových objednávok ku nám prichádza ako výsledok odporúčania od stálych a verných klientov. Inak povedané, začala fungovať jedinečná a inšpirujúca pošta spokojnosti.

Ok, nič nové, ale ako to vie potešiť! Jeden zákazník skrátka poradí inému, že firma A SERVIS LIPKA je na trhu upratovania a čistenia tou najlepšou možnou adresou. Klient s problémom okolo okien, kobercov alebo podláh sa nám proste ozve a my ho veľmi radi, rýchlo a kvalitne takýchto starostí zbavíme.

Prirodzene, takéto udalosti a správy nás úprimne tešia, povzbudzujú, ale aj trvale zaväzujú. Poskytujú nám časť nefalšovaného sebavedomia a odvahu do nových projektov. Zároveň sú pre nás dôkazom, že naši zákazníci si kvalitnú a precíznu prácu úprimne vážia.

Nebudeme…

ako na umývanie okienNebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že technika – pravda okrem ľudí – tvorí v našom systéme práce kľúčový prvok. V spojení s modernou technológiou vytvárala a vytvára pevný základ, od ktorého sa odvíja kvalita každej zákazky a konečnej spokojnosti klienta.

Stáva sa, že v niektorých prípadoch sme pre klienta niečo ako záchranná brzda alebo zdroj istoty. Naša práca im totiž dokáže – a to dosť často – ušetriť kopu peňazí za nákup novej podlahy, či koberca. Alebo im pomôže vrátiť do života staršie okná, ktoré zažili pri rekonštrukcii činnosť stavbárov a remeselníkov a zdali sa byť takmer na odpis.

Dá sa teda povedať, že služby spoločnosti A SERVIS LIPKA mali a majú značne dynamický a flexibilný charakter. Dôvod je celkom prostý. S každou objednávkou, deň čo deň, sa menia podmienky v ktorých pracujeme a konkrétne zadania, ktoré pre klienta realizujeme. Aj preto sme pripravení na akýkoľvek typ úlohy, ktorú pred nás zákazník a prostredie postavia.

Zamestnancov…

čím umyť oknáZamestnancov našej firmy tak možno ľahko nájsť aj pri čistení atypických, občas rozľahlých budov, akými sú nákupné centrá, presklené fasády rôznych firiem, špeciálnych stien zo skla, ale tiež pri výkladoch a výlohách menších obchodných prevádzok.

Myslím, že táto informácia ešte nezaznela, no podľa nás je dôležitá. Všetky práce, ktoré vykonávame, realizujeme tak, aby sme nijako zásadne nenarušili chod firmy, budovy alebo iného typu prevádzky. Aj preto sme vždy pripravení začať s čistením a umývaním pred, či po otváracej alebo pracovnej dobe. Výnimkou nebýva ani sobota alebo dajaký voľný deň. 

Ďalším zaujímavou zložkou našich ponúkaných služieb je možnosť umývať okná, výklady alebo výlohy v pravidelných, vopred zmluvne dohodnutých termínoch. Prirodzene, že problémom nie je ani práca podľa individuálneho plánu, dohovoreného s klientom.

Pokial…

prípravky na umývanie okienPokiaľ ide o samotnú metódu umývania a čistenia okien, výkladov a výloh, ktorú A SERVIS LIPKA uplatňuje, dá sa charakterizovať slovami – najúčinnejšia a najkvalitnejšia. Nielenže máme špičkovo vyškolených zamestnancov, ale používame aj unikátne chemické prostriedky, vďaka ktorým dosahujeme jedinečné a oceňované výsledky.

Treba zdôrazniť, že výslednú kvalitu pri umývaní okien a sklenených plôch, dosahujeme aj s pomocou metódy tzv. suchého leštenia. V kocke povedané ide o spôsob, kedy sa zámerne nepoužívajú žiadne chemické leštidlá. Na prvý pohľad by sa zdalo, že ide o krok zlým smerom, veď moderná chémia dnes dokáže zázraky, ale opak je pravdou.

Leštenie okien bez chémie prináša klientom oveľa vyššiu kvalitu finálneho výsledku a dlhotrvajúci efekt vzorovo čistých a žiarivých okien. To je podstatné a pre zákazníka kľúčové. Treba dodať, že aplikácia chemického prípravku na leštenie má mnoho skrytých rizík.

V prvom…

ako odstrániť polepy z okienV prvom rade ide o málo poznanú skutočnosť, že okná po chemickom leštení začnú časom generovať najrôznejšie fľaky a mapy, čo je vlastne dôsledok predchádzajúceho chemického leštenia, resp. neveľmi kvalitného umytia okna saponátom, kedy na ploche ostali mikro zvyšky leštidla.

Navyše, chemické látky zanechávajú na skle neviditeľný povlak. Ten začne veľmi rýchlo fungovať ako dajaká lepiaca páska, a tak sa na okne začnú hromadiť nečistoty zo vzduchu takmer expresným tempom. Výsledok je vcelku predvídateľný. Ďalšie umývanie okien a zbytočné finančné náklady.

Aj preto musíme zdôrazniť, že firma A SERVIS LIPKA považuje umytie okien saponátovým prípravkom za hlavný krok celého procesu. Roztok teplej vody a saponátu, ktorý voláme rozmyvák, dokáže zbaviť okná všetkého prachu, nečistôt a mastnoty, čo je prvý predpoklad vedúci k dokonale žiarivým oknám.

Po…

umývanie zimných záhradPo tejto zásadnej etape nasleduje práca s gumenou stierkou, ktorá plochu zbaví prebytočnej vody a vlhkosti. Okná takto pripravíme na spomínané suché leštenie. Medzikrokom je fáza, kedy necháme ošetrovanú plochu voľne preschnúť. Tento overený a odborne realizovaný postup potom vedie k dlhodobo čistým a lesklým oknám pre každého klienta.

Hádam stojí za povšimnutie, že suché leštenie má ešte jedno, tak trochu nenápadné plus. Takto ošetrené a vyleštené okná sa po niekoľkých mesiacoch čistia a umývajú oveľa ľahšie a pohodlnejšie, lebo nevzniká nutnosť zbavovať ich zvyškov starého leštidla.

Tento – zhruba opísaný – postup umývania okien sme prednedávnom použili aj pri zákazke pre domov dôchodcov v našej mestskej časti. Predosielam, že s týmto sociálnym zariadením spolupracujeme už niekoľko sezón, takže sa vítame ako starí známi. Každá naša návšteva v sebe nesie aj možnosť porozprávať sa a odovzdať si nové zážitky. Hlavne staré dámy reagujú na náš systém čistenia so záujmom. Poniektoré dokonca žartovali, že keby boli mladšie, okná by čistili už len s metódou A SERVIS LIPKA.

Na…

umývanie výkladovumývanie presklenných stienNa druhej strane treba jasne povedať, že v domove dôchodcov je naša práca v istom smere špecifická. Umývanie a čistenie okien nie je – v tomto špecifickom prípade – možné realizovať v bezprostrednej blízkosti pacientov a klientov, takže máme už vopred pripravené a vypracované isté zásady a časový rozvrh.

V práci preto postupujeme čo najrýchlejšie, starostlivo a bez zbytočných časových strát. Prirodzene, že aj v tomto prípade ostáva naša kvalita a precíznosť, ktoré firmu Banská Bystrica okna, umývanie vždy zdobili a zdobia, na prvom mieste. Jediným cieľom je odovzdať po skončení práce krásne čisté okná, aby si obyvatelia domova cítili príjemne a komfortne.

Samozrejmosťou pre nás býva diskrétnosť a čo najnižšia úroveň hluku. Keďže starý človek je zvyknutý na svoj pravidelný režim a kľud. Zrejme sa nám to všetko úspešne darí, keďže s vedením domova spolupracujeme už dlhšie obdobie. Nakoniec, spokojný zákazník je pre firmu A SERVIS LIPKA prvoradý a bez jeho pochvaly, by nás tá práca ani toľko nebavila.